Açıklama :Dairemiz Resimlerde görüldüğü gibi 220 m2 ultra lüks 1.sınıf malzemeler kullanılarak yapılmıştır, 4+1 dir,yani 4 oda 1 salon ve 1 mutfağın beraberinde,ebebyn banyosu ve giyinme odası bulunmaktadır.
Site içinde otopark,çocuk oyun alanı bulunmaktadır,dairemiz 8 katlı binanın 4.katındadır,her katta 2 daire bulunmaktadır,Doğalgazlıdır,yerler granittir.
Ara Sokaktaki sıfır daireler bu fiyata satılıyor,gezin bakın bu daire kalitesinde derebahçe ve duruşehir'de bu fiyata daire bulamayacaksınız.Takas olarak 2010 Model ve Üstü Araç Kabul Edilir.Dairemizin Tapusu Çıkmıştır,1 ay içinde alınırsa 240 bin tl dir,1 ay sonra İskanı Çıktığında 245 bin tl olacaktır,Şuan Almanızda 5 Bin tl  karınız bulunmaktadır.Bu daire Kaçmaz,Site içinde bu fiyata başka daire yok  !!!! (dairemizin işyeri kısmına büyük alışveriş yeri gelecektir)
Not:İskanı alınır iken sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.
İRTİBAT İÇİN
Gürsoy Güler
0 507 034 72 34
Samsun Duruşehirde Satılık Sıfır Lüks Daireler
Cinsi : Apartman daireleri Metrekare : 130m2 Binanın Kat Sayısı :3 Dairenin Katı :3 Oda Sayısı :4 oda 1 mutfak Banyo Sayısı :1 WC Sayısı :1 Isıtma : Dogalgaz Krediye Uygunluk : Uygundur Binanın Yaşı : SIFIR Açıklama:Samsun Duruşehir mevkiinde dolmuşa,alışveriş mekezine,3dk yürüme mesafesindedir,Her odası güneş almaktadır. FİYATI:120.000TL (GÜRSOY GÜLER) NOT : Kanun Gergi Yer Gösterim Formu İmzalatılmadan Yer Gösterimi Yapılmaz..
Samsun Satilik Sıfır Lüks Daire
Samsun Atakumda Denize 30m Satilik Sıfır Lüks Daire
Samsun Atakumda Satilik Raylı Sisteme 30M Sıfır Lüks Daire
Samsun Atakumda Raylı Sitem Önü Satılık Daire
Samsun Atakent'te Satılık Sıfır Daireler
Samsun Kalkanca Mevkii Satılık Sıfır Daireler
Samsun Kalkanca Mevkii Site İçinde              
Havuzlu Deniz Mnz Satılık Sıfır Daireler       
Samsun Bahçelievler Mevkii Satılık Daire
Samsun Anneler Parkı Mevkii Satilik Daire
Samsun Duruşehir Mevkii Satılık Daire
Samsun SSK Mevkii Satılık Daireler
Ana Sayfa
Samsun Duruşehir ve Derebahçe Mahallesi Satılık Ultra Lüks Daireler